Licensed to Fast Finish Results - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/20/2017 10:05 PM
                          Breck Tri Meet - 4/20/2017                           
                               Breck High School                               
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
Finals
  1 Breck School  'A'                                  11:29.71  
  2 Providence Academy*  'B'                           11:39.16  
 
Event 2  Boys 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Breck School  'A'                                   9:17.32  
  2 Blake School  'A'                                   9:53.03  
 
Event 3  Girls 100 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Pluhar, Olivia             9 Breck School             19.12  
  2 Fritz, Samantha            9 Providence A             20.29  
 
Event 4  Boys 110 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Wilson, Josh              11 Blake School             18.28  
  2 Schoenfelder, James        9 Providence A             21.90  
 
Event 36  Girls 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Johansson*, Kajsa         12 Breck School             12.69   1 
  2 Grace, Robbie             10 Blake School             12.79   1 
  3 Olowu, Paige              11 Breck School             13.12   1 
  4 Gregor, Sara              10 Blake School             13.23   1 
  5 Ware, Desiree              7 Providence A             13.52   1 
  6 MacBean, Kaitlyn           9 Breck School             13.63   2 
  7 Jo Davis, Kayla           10 Providence A             13.67   1 
  8 Reyes, Amelia              8 Blake School             13.68   1 
  9 Bosacker, Morgan           8 Providence A             13.93   2 
 10 Wesson, Abigail           10 Breck School             14.04   1 
 11 Maxson, Abby              10 Providence A             14.31   3 
 12 Trende, Jamie             11 Providence A             14.33   2 
 13 Fleming, Morgan            9 Blake School             14.38   4 
 14 Shoemate, Carly            7 Blake School             14.47   4 
 15 Hansen, Kathryn            8 Providence A             14.55   3 
 16 Vigilante, Sophia         11 Providence A             14.60   3 
 17 Carter, Hailey            11 Providence A             14.61   2 
 18 Orlandi, Lucia            11 Providence A             14.82   4 
 19 Lampe, Brynn              11 Providence A             14.89   4 
 20 Story, Alyssa             10 Blake School             14.94   4 
 21 Moothedan, Anjali         10 Providence A             15.04   3 
 22 Fries, Betsy               7 Blake School             15.07   4 
 23 Beauchamp, Katherine       9 Providence A             15.10   5 
 24 Alexander, Gwyneth         9 Blake School             15.31   3 
 25 Raffel, Ava                9 Breck School             15.32   2 
 26 Miller, Evelyn             9 Providence A             15.46   5 
 27 Anderson, Lilian             Blake School             15.48   3 
 28 Hallin-Graber, Azalea     10 Blake School             15.73   2 
 29 Sampsell, Bella            9 Breck School             15.82   3 
 30 Bapna, Mehek                 Blake School             16.11   2 
 31 Skemp, Eleanor             9 Breck School             17.19   3 
 32 Rajkowski, Shannon        10 Providence A             18.19   5 
 
Event 35  Boys 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Peckenschneider, Max       9 Providence A             11.67   1 
  2 McFarland, Alex           11 Breck School             12.14   1 
  3 LeBlanc, Sean             11 Blake School             12.17   1 
  4 Jhanjee, Shiv             11 Blake School             12.27   1 
  5 Richardson-Matthews, Ron  12 Breck School             12.46   1 
  6 Servais, Dylan            10 Providence A             12.53   3 
  7 LaCombe, Dominic          10 Providence A             12.53   1 
  8 Cavin, Julian             10 Providence A             12.69   3 
  9 Zackery, Elijah           10 Breck School             12.71   2 
 10 Roddy, David              10 Breck School             12.74   3 
 11 Ekiyor, Jeffrey           10 Providence A             12.78   2 
 12 Kuntz*, Daniel            12 Breck School             13.04   2 
 13 Vetter, Harrison          10 Providence A             13.05   3 
 14 Daniels, Hakim             9 Providence A             13.08   2 
 15 Williams, James           12 Breck School             13.10   1 
 16 Ehlen, Joshua             11 Providence A             13.15   4 
 17 O'Brien, Mitchell         12 Providence A             13.23   4 
 18 Grace, Robert              8 Blake School             13.24   2 
 19 Riedel, Julius             8 Blake School             13.35   3 
 20 Ly, James                  9 Blake School             13.55   2 
 21 Ronan, Nathanial          10 Blake School             13.80   1 
 22 Weatherly, Kyle           10 Blake School             13.82   4 
 23 Zhao, Jack                10 Providence A             14.08   3 
 24 Marshall, Kerrion         10 Breck School             14.21   2 
 25 Jones, Ekemini             9 Breck School             14.88   3 
 
Event 5  Girls 4x200 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Providence Academy*  'A'                            1:58.65  
  2 Providence Academy*  'B'                           x2:01.09  
  3 Breck School  'A'                                   2:08.05  
 
Event 6  Boys 4x200 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Breck School  'A'                                   1:40.63  
 
Event 7  Girls 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kelly, Madeline            9 Providence A           5:27.24  
  2 Koullick, Alexandra        9 Blake School           5:44.13  
  3 White, Juliet             11 Providence A           5:45.73  
  4 Walser, Anabella          11 Blake School           6:24.16  
  5 Berman, Elizabeth          9 Breck School           6:42.00  
  6 Czeneszew, Maya           11 Breck School           6:44.84  
  7 Milgrom, Aviva            10 Breck School           6:49.00  
  8 Bernhardt, Kate           12 Blake School           7:19.27  
  9 Shin, Hannah              12 Breck School           7:45.31  
 
Event 8  Boys 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Mitchell, Michael         12 Blake School           4:53.14  
  2 Salveson, Finn            10 Breck School           5:05.04  
  3 Gill, Chris               11 Blake School           5:13.65  
  4 Acheson, Ian               8 Blake School           5:15.75  
  5 Powell, Thornton          12 Breck School           5:15.78  
  6 West, Shef                 7 Blake School           5:16.71  
  7 Longley, William           9 Blake School           5:22.47  
  8 Klinefelter, Scott         9 Blake School           5:38.92  
  9 Sprainer, Arthur           9 Blake School           5:44.38  
 10 Peterson, Christian       10 Breck School           5:44.68  
 11 Dougherty, Sean           10 Breck School           5:47.58  
 12 Dlugosh, Colin             9 Breck School           5:57.65  
 13 Udulutch, Justin          10 Breck School           6:16.79  
 
Event 9  Girls 4x100 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Blake School  'A'                                     51.54  
  2 Providence Academy*  'A'                              55.51  
 
Event 10  Boys 4x100 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Providence Academy*  'A'                              47.17  
  2 Breck School  'A'                                     47.70  
 
Event 11  Girls 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Grace, Robbie             10 Blake School           1:01.17   1 
  2 Reyes, Amelia              8 Blake School           1:05.00   2 
  3 MacBean, Kaitlyn           9 Breck School           1:05.36   1 
  4 Ohrt, Olivia              11 Blake School           1:05.49   1 
  5 Hohenecker, Hailey         9 Providence A           1:06.01   1 
  6 Petersen, Nalia            9 Providence A           1:06.34   2 
  7 Shoemate, Carly            7 Blake School           1:06.73   2 
  8 Servais, Ashley           12 Providence A           1:07.82   1 
  9 Cameron*, Elena           12 Breck School           1:09.16   1 
 10 Koullick, Alexandra        9 Blake School           1:09.24   1 
 11 Neill, Kate                9 Providence A           1:09.97   3 
 12 Smestad, Breianna         10 Providence A           1:10.47   2 
 13 Anderson, Madeline         9 Providence A           1:10.49   2 
 14 Bjerke, Taylor             9 Breck School           1:12.78   2 
 15 Fries, Betsy               7 Blake School           1:14.09   3 
 16 Arrell, Alexandra          9 Breck School           1:14.51   3 
 17 Walser, Anabella          11 Blake School           1:15.01   2 
 18 Tadele, Seyade            12 Breck School           1:16.48   2 
 19 Bernhardt, Kate           12 Blake School           1:24.04   3 
 
Event 12  Boys 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Pohlad*, Jack             12 Breck School             53.50   1 
  2 Jhanjee, Shiv             11 Blake School             53.97   1 
  3 von Dohlen, Isaac         11 Providence A             57.96   1 
  4 Shoemate, Casey            9 Blake School             59.06   1 
  5 Lee, Ben                  10 Blake School             59.13   2 
  6 Williams, James           12 Breck School             59.17   1 
  7 Gunsbury, Liam             9 Breck School             59.21   1 
  8 Sargent, Parker            9 Breck School             59.36   2 
  9 Grace, Robert              8 Blake School           1:00.56   3 
 10 Riedel, Julius             8 Blake School           1:00.71   3 
 11 Daniels, Clarence         10 Providence A           1:01.23   1 
 12 Ronan, Nathanial          10 Blake School           1:01.40   3 
 13 Schoenecker, Samuel        9 Breck School           1:03.28   2 
 14 Gill, Chris               11 Blake School           1:05.04   1 
 15 Blum, Jacob               11 Blake School           1:05.54   2 
 16 Longley, William           9 Blake School           1:05.85   2 
 17 Sprainer, Arthur           9 Blake School           1:07.78   2 
 18 Klinefelter, Scott         9 Blake School           1:11.48   2 
 
Event 13  Girls 300 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Dombroski, Jade           10 Blake School             52.55  
  2 Riskevich, Kendall        10 Breck School             54.00  
 
Event 14  Boys 300 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Wilson, Josh              11 Blake School             47.82  
  2 Schoenfelder, James        9 Providence A             52.78  
 
Event 15  Girls 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Lundquist, Taylor         11 Providence A           2:26.30  
  2 Ohrt, Olivia              11 Blake School           2:39.38  
  3 Koullick, Alexandra        9 Blake School           2:39.49  
  4 Wicht, Jenna              10 Providence A           2:46.48  
  5 Grace Hendrickson, Emma    9 Providence A           2:47.29  
  6 Heaney, Caitlin           10 Providence A           2:47.75  
  7 Berman, Elizabeth          9 Breck School           2:53.99  
  8 Mosher, Savannah           8 Providence A           2:54.16  
  9 Croonquist, Amber          8 Providence A           2:55.45  
 10 Walser, Anabella          11 Blake School           2:56.77  
 11 Pirtle, Catherine         10 Breck School           3:03.15  
 12 Czeneszew, Maya           11 Breck School           3:07.66  
 13 Milgrom, Aviva            10 Breck School           3:13.12  
 14 Friesz, Kelsey             9 Providence A           3:15.43  
 15 Orlandi, Sofia             9 Providence A           3:17.21  
 16 Bernhardt, Kate           12 Blake School           3:29.39  
 17 Karpov, Amy                9 Providence A           3:30.59  
 18 Shin, Hannah              12 Breck School           3:32.70  
 19 Albee, Cristina            9 Providence A           3:37.75  
 20 Scott, Maggie             12 Breck School           3:37.87  
 
Event 16  Boys 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Mitchell, Michael         12 Blake School           2:09.55  
  2 Smith, Michael            12 Blake School           2:16.52  
  3 Nordstrom, Jared           9 Providence A           2:18.35  
  4 Powell, Thornton          12 Breck School           2:26.22  
  5 Longley, William           9 Blake School           2:32.07  
  6 Klinefelter, Scott         9 Blake School           2:50.66  
  7 Dlugosh, Colin             9 Breck School           2:53.91  
  8 Kong, Albert               9 Breck School           2:55.22  
 
Event 17  Girls 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Johansson*, Kajsa         12 Breck School             26.08   1 
  2 Olowu, Paige              11 Breck School             27.53   1 
  3 Ware, Desiree              7 Providence A             27.73   1 
  4 Hohenecker, Hailey         9 Providence A             28.73   1 
  5 Reyes, Amelia              8 Blake School             28.79   1 
  6 Trende, Jamie             11 Providence A             28.84   1 
  7 MacBean, Kaitlyn           9 Breck School             29.19   3 
  8 Shoemate, Carly            7 Blake School             29.35   1 
  9 Bosacker, Morgan           8 Providence A             29.61   2 
 10 White, Juliet             11 Providence A             29.74   2 
 11 Cameron*, Elena           12 Breck School             29.92   2 
 12 Cannistraci, Isabella     11 Providence A             29.99   2 
 13 Hansen, Kathryn            8 Providence A             30.06   3 
 14 Wesson, Abigail           10 Breck School             30.21   2 
 15 Carter, Hailey            11 Providence A             30.66   2 
 16 Fleming, Morgan            9 Blake School             30.77   2 
 17 Cline, Catherine          11 Providence A             30.89   3 
 18 Vigilante, Sophia         11 Providence A             31.20   3 
 19 Mahowald, Caroline        10 Providence A             31.27   3 
 20 Raffel, Ava                9 Breck School             32.19   3 
 21 Miller, Evelyn             9 Providence A             32.31   3 
 22 Anderson, Lilian             Blake School             32.38   2 
 23 Fries, Betsy               7 Blake School             32.48   4 
 24 Beauchamp, Katherine       9 Providence A             32.61   3 
 25 DeHarpporte, Hazel        10 Blake School             32.77   1 
 26 Alexander, Gwyneth         9 Blake School             32.91   4 
 27 Hallin-Graber, Azalea     10 Blake School             33.34   4 
 28 McKenzie, Skye             9 Breck School             34.17   4 
 29 Skemp, Eleanor             9 Breck School             35.42   4 
 30 Rajkowski, Shannon        10 Providence A             39.66   4 
 
Event 18  Boys 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Peckenschneider, Max       9 Providence A             24.11   1 
  2 Richardson-Matthews, Ron  12 Breck School             25.18   1 
  3 Davis, Aaron              10 Providence A             25.64   2 
  4 LaCombe, Dominic          10 Providence A             25.78   1 
  5 Servais, Dylan            10 Providence A             25.87   1 
  6 Zackery, Elijah           10 Breck School             25.94   1 
  7 Yueh, Spencer             10 Breck School             25.98   1 
  8 Marshall, Kerrion         10 Breck School             26.27   1 
  9 Dougherty, Sean           10 Breck School             26.73   2 
 10 von Dohlen, Isaac         11 Providence A             26.80   3 
 11 Ehlen, Joshua             11 Providence A             27.07   3 
 12 Vetter, Harrison          10 Providence A             27.30   2 
 13 Schoenfelder, James        9 Providence A             27.59   1 
 14 Daniels, Clarence         10 Providence A             27.61   2 
 15 Stoffel, Samuel           10 Providence A             28.38   2 
 16 Ly, James                  9 Blake School             28.76   3 
 17 Jones, Ekemini             9 Breck School             30.44   2 
 
Event 19  Girls 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Dykema, Abbey             10 Providence A          12:27.34  
  2 Kelly, Emma                7 Providence A          12:30.36  
  3 Nechanicky, Riley         10 Providence A          12:32.16  
 
Event 20  Boys 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Nordstrom, Joshua         12 Providence A          10:33.56  
  2 Jacobson, Evan             9 Providence A          11:04.59  
  3 Miller, Travis             9 Providence A          11:04.92  
  4 Hohenecker, Tyson         11 Providence A          11:30.97  
  5 Blum, Jacob               11 Blake School          11:56.98  
  6 Woerner, Cole             11 Blake School          12:24.58  
 
Event 21  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Blake School  'A'                                   4:19.49  
  2 Providence Academy*  'A'                            4:31.10  
  3 Breck School  'A'                                   4:55.78  
 
Event 22  Boys 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Blake School  'A'                                   3:56.45  
  2 Breck School  'A'                                   4:14.59  
 
Event 23  Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hawkins, Saylor           10 Breck School           5-00.00  
  2 Neill, Kate                9 Providence A           4-06.00  
  3 Fritz, Samantha            9 Providence A           4-02.00  
  4 Lampe, Brynn              11 Providence A          J4-02.00  
 
Event 24  Boys High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Taylor, Josh              11 Breck School           6-00.00  
  2 Grace, Robert              8 Blake School           5-04.00  
  3 Cavin, Julian             10 Providence A          J5-04.00  
  4 Ekiyor, Jeffrey           10 Providence A           5-00.00  
  4 Daniels, Hakim             9 Providence A           5-00.00  
 -- Weatherly, Kyle           10 Blake School                NH  
 -- Kuntz*, Daniel            12 Breck School                NH  
 -- Horinek, William           9 Providence A                NH  
 
Event 25  Girls Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
 -- DeHarpporte, Hazel        10 Blake School                NH  
 -- Bernhardt, Kate           12 Blake School                NH  
 
Event 26  Boys Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Nye, Steven               11 Blake School          10-00.00  
  2 Ronan, Nathanial          10 Blake School           5-08.00  
 
Event 27  Girls Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Grace, Robbie             10 Blake School          17-11.50  
  2 Hawkins, Saylor           10 Breck School          15-01.00  
  3 Gregor, Sara              10 Blake School          14-08.00  
  4 Jo Davis, Kayla           10 Providence A          14-01.25  
  5 Story, Alyssa             10 Blake School          13-09.00  
  6 Carter, Hailey            11 Providence A          13-08.00  
  7 Wesson, Abigail           10 Breck School          13-04.00  
  8 Fritz, Samantha            9 Providence A          13-01.00  
  9 Smestad, Breianna         10 Providence A          12-11.00  
 10 Anderson, Lilian             Blake School          12-04.00  
 11 Lampe, Brynn              11 Providence A          11-10.50  
 12 Fleming, Morgan            9 Blake School          11-06.00  
 13 Hallin-Graber, Azalea     10 Blake School          11-04.00  
 14 Cannistraci, Isabella     11 Providence A          10-07.00  
 15 Beauchamp, Katherine       9 Providence A           8-08.25  
 
Event 28  Boys Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Davis, Aaron              10 Providence A          19-05.25  
  2 Taylor, Josh              11 Breck School          19-02.00  
  3 Cavin, Julian             10 Providence A          17-11.75  
  4 LaCombe, Dominic          10 Providence A          17-09.00  
  5 Servais, Dylan            10 Providence A          17-07.50  
  6 Ekiyor, Jeffrey           10 Providence A          17-05.25  
  7 LeBlanc, Sean             11 Blake School          17-02.50  
  8 Wilson, Josh              11 Blake School          17-00.00  
  9 Shoemate, Casey            9 Blake School          16-09.00  
 10 O'Brien, Mitchell         12 Providence A          16-01.00  
 11 Ehlen, Joshua             11 Providence A          15-08.00  
 12 Ly, James                  9 Blake School          15-06.75  
 13 Horinek, William           9 Providence A          15-05.50  
 14 Vetter, Harrison          10 Providence A          14-11.00  
 15 Stoffel, Samuel           10 Providence A          14-03.00  
 16 Daniels, Hakim             9 Providence A          13-11.00  
 17 Zhao, Jack                10 Providence A          13-00.25  
 -- Kuntz*, Daniel            12 Breck School              FOUL  
 
Event 29  Girls Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 White, Juliet             11 Providence A          31-09.00  
  2 Cline, Catherine          11 Providence A          29-02.00  
  3 Anderson, Madeline         9 Providence A          28-00.00  
  4 Anderson, Addison            Blake School         J28-00.00  
  5 Tadele, Seyade            12 Breck School          27-08.50  
  6 Khan, Zehra               11 Blake School          25-04.00  
  7 Bapna, Mehek                 Blake School          21-07.00  
 
Event 30  Boys Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Davis, Aaron              10 Providence A          37-07.50  
  2 Jhanjee, Shiv             11 Blake School          37-03.00  
  3 O'Brien, Mitchell         12 Providence A          28-00.00  
  4 Zhao, Jack                10 Providence A          25-08.00  
 
Event 31  Girls Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Downey, Cameron           12 Blake School            123-02  
  2 Olowu, Paige              11 Breck School             80-06  
  3 McCarthy, Colette         12 Providence A             76-08  
  4 Wall, Lauren              10 Providence A             73-09  
  5 Shin, Hannah              12 Breck School             58-08  
  6 Young, Madeline            9 Providence A             54-10  
  7 Khan, Zehra               11 Blake School             54-09  
  8 Klassen, Olivia            9 Providence A             49-10  
  9 Anderson, Addison            Blake School             47-09  
 10 Krig, Linnea               8 Blake School             42-00  
 11 Schommer, Hannah           9 Providence A             35-06  
 12 Murphy, Margaret          10 Providence A             31-02  
 13 Trende, Jamie             11 Providence A             29-03  
 
Event 32  Boys Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Sill, Matthew             12 Blake School            134-07  
  2 Meissner, Taylor          10 Providence A             95-02  
  3 James, James                 Blake School             82-01  
  4 Nye, Steven               11 Blake School             71-03  
  5 Meskan, John               9 Blake School             67-04  
  6 Ylinen, Joshua            10 Breck School             66-06  
  7 Sugalski, Luke             7 Blake School             62-09  
 
Event 33  Girls Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Downey, Cameron           12 Blake School          31-11.00  
  2 Murphy, Margaret          10 Providence A          30-00.00  
  3 Wall, Lauren              10 Providence A          26-07.50  
  4 Tadele, Seyade            12 Breck School          24-07.00  
  5 Shin, Hannah              12 Breck School          23-06.50  
  6 Young, Madeline            9 Providence A          22-08.00  
  7 McCarthy, Colette         12 Providence A          22-06.00  
  8 Pirtle, Catherine         10 Breck School          20-10.00  
  9 Klassen, Olivia            9 Providence A          20-02.00  
 10 Khan, Zehra               11 Blake School          19-06.00  
 11 Krig, Linnea               8 Blake School          18-05.00  
 12 Anderson, Addison            Blake School          15-07.50  
 13 Trende, Jamie             11 Providence A          14-06.00  
 14 Schommer, Hannah           9 Providence A          14-00.00  
 
Event 34  Boys Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Roddy, David              10 Breck School          41-11.00  
  2 Sill, Matthew             12 Blake School          40-08.00  
  3 Meissner, Taylor          10 Providence A          36-02.00  
  4 Davis, Aaron              10 Providence A          32-01.50  
  5 Fadalovich, Peter         10 Breck School          30-03.00  
  6 Marshall, Kerrion         10 Breck School          28-10.50  
  7 Sugalski, Luke             7 Blake School          28-04.00  
  8 Ylinen, Joshua            10 Breck School          23-08.50  
  9 Lee, Ben                  10 Blake School          23-08.00  
 10 Yearby, Malcolm            9 Breck School          22-04.00  
 11 Meskan, John               9 Blake School          19-05.00  
 
                    Women - Team Rankings - 18 Events Scored
===============================================================================
    1) Providence Academy*         96        2) Blake School               74   
    3) Breck School                64